EVDEN EVE NAKLİYAT

evden-eve-nakliyat
evden-eve-nakliyat

İnsanların hayata atılması, kurulu düzenin değişmesi ve yenilenmesi beraberinde yeni sektörlerinde kapısı aralamıştır. Toplumun istek, ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillenen iş alanları toplumun kalkınmasına yardımcı olurken gidişatı da kolaylaştırmıştır. Teknolojinin gelişip yükselmesi, sektörün iş gücüne ters düşebilmesi, sıradanlığın yerini hareketin almasıyla birlikte taşınma süreci de ister istemez güç bir hal almıştır. Çağın teknolojisi her alanda işlevselliğini sürdürürken evden eve nakliyat alanında da gelişmiştir.

Sektör gelişmeden önce nakliyat sadece araçlarla gerçekleştirilirken günümüzde araçların yanında asansörlü nakliyat sistemleri, eşya depolama ve eşya paketleme işlemleri de eklenmiştir. Aileler ve bireyler taşınma sürecinde hem zorluk yaşıyor hem de eşyalarında kırılmalar, zedelenmeler, deformeler ve çizikler oluyordu. Ev taşımakla gelen felaketler hem ailelerin nakliyat firmalarına olan güveni zedeliyor hem de taşınma sürecini içinden çıkılmaz bir hal almasına neden oluyordu.

İş hayatında değişimler, okul değişikliği, çevrenin koşulları, ulaşım imkânları, insan yapısı ve kültür değişiklikleri hepsi taşınma sürecinin tabanını hazırlayan nedenlerdir. İşte tamda bu süreçte Simbo Nakliyat devreye girmektedir. Evden eve nakliyat sürecinde titizlikle çalışarak yardımcı olan Simbo Evden Eve Nakliyat eşyaların paketleme sürecinde yardımcı olacaktır.

SİMBO NAKLİYATTA PAKETLEME VE DEPOLAMA İŞLEMİ

Eşyalarınız bizim için değerli bu durumdan kaynaklı maksimum koruma ile eşyalarınızın evden eve nakliyat sürecini gerçekleştiriyor hasarı en aza indirmek için nakliyat sürecini aşamalandırıyoruz.

  • Öncelikle eşya sınıflandırması yaparak hem eşyalarınızın güvenliğini sağlıyor hem de yerleştirme aşamasından zorlanmamanız için size yardımcı olmaya çalışıyoruz.
  • Bulunduğunuz konumun ve taşınacak konumun analizini yaparak en doğru rotayı oluşturuyoruz.
  • Taşınacağınız konuma eşyalarınızın güvenli bir şekilde ulaşması için paketleme sürecini ince eleyip sık dokuyoruz.
  • Eşyalarınızın hasarını en aza indirmek için uygun koşullarda asansörlü nakliyata başvurarak taşınma süresini minimuma indirerek sürecin hızlanmasına yardımcı oluyoruz.
  • Eşyalarınıza en uygun paketleme işlemi uygulanarak nakliyat araçlarına taşıma sürecini gerçekleştirir.

Simbo Evden Eve Nakliyat yıllarını taşıma sektörüne vererek gelişimini her daim üst kademelere çıkartmış. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ilerleme sürecine yön vermiştir. Seçici davranarak taşıma filosunu geliştirmiştir. Yalnızca ilçeden ilçeye değil şehirlerarası nakliyat işleyişini de geliştirmiştir. Nakliyat sektörüne hız kazandırarak Asansörlü Nakliyatı ön planda tutmuştur. Durmak ve soluklanmak yerine araştırarak hep en iyi nakliyat şirketi olmak istemiştir. Bu durum ise fark yaratmasında en belirgin sebep olmuştur. Ayrıca müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerini bilinçlendirmiş sigortalı nakliyatı önenerek eşya güvenliğini sağlamışlardır.

Call Now ButtonAra