Antika Eşya Taşımacılığı

Simbo Nakliyat Özel Eşya Taşımacılığı

Antika Eşya Taşıma ve Müze Sevkiyatı

Antika Eşya taşımacılığı konusunda müşterilerine kaliteli bir hizmet sunan Simbo Nakliyat, Türkiye genelinde çalışmalarını yürütmektedir. Taşıması oldukça hassas olan ve büyük bir titizlik gerektiren antika eşyalar, büyük bir dikkatle nakledilmelidir. Hizmetlerini planlı ve programlı bir biçimde yürüten Simbo Nakliyat, antika eşyalarınızı sigortalayarak; sizleri de “Acaba eşyalarımın başına bir zarar gelir mi” korkusundan uzaklaştırmaktadır. Bu tür hassas özen isteyen yükler için farklı özellik ve cinsteki ambalaj malzemeleri ile taşıma öncesi dikkatli bir şekilde paketleme ve ambalajlama işlemi uygulanarak taşımaya ve zedelenmelere karşı hazır hale getirilir.

özel eşya taşıma hizmeti

Antika eşya taşımacılığının titizlik ve hassasiyet gerektiren bir iş olduğunun farkında olan firmamız, planlı ve programlı bir biçimde çalışarak herhangi bir aksiliğe sebebiyet verecek durumların da önüne geçmektedir. Eşyalarınızı istediğiniz noktaya hızlı ve güvenilir bir biçimde götüren Simbo Nakliyat, uygun fiyatlarıyla da göz doldurmaktadır. Özellikle tiyatro, konser ve sergi gibi çeşitli organizasyonların ihtiyaç duyduğu antika taşımacılığı hizmetini hem kurumlara hem de bireylere sağlayan Simbo Evden Eve Nakliyat, kurulduğu günden bu zamana edindiği tecrübe ve bilgiyle hareket etmekte, alanında eğitimli çalışanları sayesinde herhangi bir aksiliğe de sebebiyet vermemektedir.

NAKLİYATTA TİTİZLİK VE HIZ BİR ARADA

Simbo Nakliyat, tüm antika eşyalarınızı uygun araç filosu ve eğitimli çalışan kadrosuyla taşımaktadır. Antika eşyaların başına herhangi bir zarar gelmemesi için tüm önlemleri önceden alan firma, olabilecek aksiliklere karşı sigortalama işlemi de yaparak müşterisini garanti altına almaktadır.

Antika eşya taşıma süreci ise şu şekilde işlemektedir:
  • Ücretsiz eksper hizmeti verilerek eşyaların türüne ve hacmine bakılır. Bu analiz sigortalama işlemleri ve nakliyat hizmetlerinin nasıl olacağı konusunda yardım sağlar. Müşteriye de taşıma hizmeti konusunda detaylı bilgi veren eksper daha sonra bir plan çıkarır.
  • Eğer antika eşyalarda demonte/monte işlemleri yapılması gerekiyorsa, alanında uzman marangozlar tarafından bu iş kusursuz bir biçimde gerçekleştirilir.
  • Daha sonra eşyalar Avrupa’dan ithal edilen kaliteli ambalaj malzemeleri (köpük, iz bırakmayan bant, koli, streç, havalı naylon, Kraft) ile paketlenmekte ve araca taşınmaktadır. Araçlarda ise eşyaları koruma amaçlı özel sandıklama sistemleri kullanılmaktadır.
  • Daha sonra eşyalar yola çıkar. Ulaşılması gereken noktada ise tekrar montajı yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.
Call Now ButtonAra