Blog

Zeytinburnu Evden Eve Profesyonel Eşya Taşıma

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul ilinin en kalabalık ilçelerinden olan Zeytinburnu ilçesi her geçen gün daha da kalabalıklaşmaktadır. Oldukça fazla göç alan ilçemiz de nakliyat sektörü de oldukça fazla büyüme göstermiştir. Zeytinburnu evden eve nakliyat sektörü bu hızlı büyüme sayesinde oldukça gelişmiş ve büyük bir müşteri potansiyeline sahip olmuştur. Bu gelişmeler doğrultusunda Zeytinburnu evden eve nakliyat sektöründe bir çok yeni firma kurulmuştur. Firmaların bu kadar çok olması evden eve nakliyat hizmeti alacak olan müşterilerin kafasını oldukça karıştırmaktadır.

Eşyalarını güvenle taşıtmak isteyen siz değerli müşterilerimiz konu firma seçimine geldiğinde oldukça zorlandığınızı gözlemlemekteyiz. Bu yüzden sizlerin doğru evden eve nakliyat firmasını seçmeniz için bir kaç ipucu vereceğiz.

Güvenilir Ve Kaliteli Nakliyat Firması

Güvenilir ve kaliteli evden eve nakliyat firması seçerken öncelik ile seçeceğiniz firmanın kurumsal bir firma olmasına dikkat edin Çünkü kurumsal  olarak çalışan nakliyat firmasında bir sorun yaşadığınız zaman size mutlaka yardımcı olacak birilerini bulursunuz kurumsal olarak çalışmayan dışarıdan adam toplayarak bir kamyon kiralayarak çalışan firmalar sizi yaşanacak sorunlarda mağdur edeceklerdir.

Sigortalı nakliyat hizmeti veren firmalar mutlaka önceliğiniz olsun. Sigortalı nakliyat ile eşyalarınızı taşıttığınız zaman Zeytinburnu evden eve nakliyat sırasında eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir sıkıntıda evden eve nakliyat şirketi bütün zararınızı karşılamak zorundadır. Eşyalarınıza sigorta işlemi yaptırırken mutlaka yazılı sözleşme isteyiniz yazılı yapılmayan sözleşmenin hiç bir geçerliliği yoktur. Eğer yazılı sözleşme yapmaz iseniz taşıma sırasında oluşacak hasarlarda mağdur olan taraf siz olursunuz.

Zeytinburnu evden eve nakliyat firmalarının referanslarına muhakkak bakınız. Evden eve nakliyat firmalarının önceden kimlerin eşyalarını taşıdığına bakmanız sizin hangi firma ile anlaşma yapacağınızı oldukça kolaylaştırmakta olacaktır. Evden eve nakliyat firmasının daha önceden çalıştığı firmalar eğer bu firmadan memnun ise sizler de bu sayede firmaya daha da güvenmiş olacaksınız.

Simbo Nakliyat Güvenli Nakliyatın Adresi

Zeytinburnu evden eve nakliyat sektörünün uzun yıllardır içinde olan Simbo nakliyat firması gerçekleştirdiği birbirinden başarılı nakliyat hizmetleri ile bu alanda lider firma olma başarısını göstermiştir. Yolumuza her geçen gün üstüne katarak devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız ile sizler sunduğumuz Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetinden sizinde memnun kalacağınızdan hiç şüphemiz yoktur. Daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle İletişime geçiniz.

 

Devamını oku...

Eşya Paketleme Nasıl Yapılır?

Buzdolabı Paketleme Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat sektörünün en  önemli aşamalarından birisi olan eşya paketleme hizmeti alanında uzman personel ile birlikte yapılmalıdır. Eşya paketleme hizmeti en iyi şekilde yapılması gerekir aksi takdirde taşıma işlemi gerçekleşirken eşyalarınız zarar görebilir.

Buzdolabı çeşidi çok olduğu için paketleme işlemi de her birinin değişik olur. Buzdolabının içinde kırılabilecek olan rafları veya parçaları çıkardıktan sonra kapağını kapatıp hiç bir noktası açık kalmayacak şekilde güzelce özel malzeme ile kaplanmalıdır. Bu işlemi yaptıktan sonra Streç ile yatay olarak üstten aşağıya doğru sara sara buzdolabı en az 2 sefer olacak şekilde sarılmalıdır. Böylece Buzdolabını güvenle taşıyabilirsiniz.

Koltuk Paketleme Nasıl Yapılır ?

Koltuk paketleme yapılmadan önce koltukların sökülmesi gerekmektedir. Bu sökme işlemini sakın sıradan birisine yaptırmayınız. Zaten bütün evden eve nakliyat firmalarının firma bünyesinde çalıştırdığı mobilya ustaları bulunmaktadır. Bu ustalar koltuklarınızı itina ile söktükten sonra yurt dışından ithal edilen en kaliteli malzeme ile her yeri kapanacak şekilde sarıp paketliyoruz. bu şekilde koltuğa herhangi bir zarar gelmeden yeni evinize gelmiş oluyor. Evinizde yine mobilya ustası olan nakliye çalışanı arkadaşımız sökülen parçaları yerine monte ediyor.

Evden eve nakliyatın en önemli aşamalarından birisi olan eşya paketleme hizmeti eğitim almış çalışanlar tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde taşınan eşyalarınız zarar görebilir. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman mağdur olabilirsiniz. Simbo nakliyat firması olarak düzenli olarak eğitim verdiğimiz çalışma arkadaşlarımız ile birlikte eşya paketleme hizmetini size tamamen profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Sizlere sadece rahat rahat eşyalarınızın taşınmasını izlemek kalıyor. Eğer sizde Simbo nakliyatın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız bizimle İletişime geçiniz.

 

Devamını oku...

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Evden Eve Nakliyat hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken 6 önemli husus vardır. Bu hususları sıralayacak olursak;Taşınmanın Planlanması, Eşya Listesi Hazırlamak, Firma Seçmek, Sözleşme İmzalama, Nakliye Sigortası Yaptırmak ve Eşyaların Paketlenmesidir. Bu adımları tam olarak itina ile yerine getirmek taşınma sırasında oluşacak olumsuzlukların önüne geçmemizi sağlayacaktır.

Taşınma planı:  Eşyalarınızı taşınmaya hazırlamak ilk olarak taşıma planı oluşturmakla başlar. En az 4 hafta önceden taşınmaya karar verilmesi gerekir. Sonrasında yeni ev ne zaman tutulacak hangi evden eve nakliyat firması ile anlaşılacak bunları belirlemeniz gerekir. Yapacağınız bu işlemler sayesinde evden eve nakliyat hizmeti alırken gecikme yaşamadan yeni evinize taşınmış olursunuz.

Eşya Listesi Hazırlama : Taşıma hizmeti almadan önce evinizdeki hangi eşyaların yeni evinize gideceğini belirleyin. Kolilere konulacak eşyalar dışında diğer bütün eşyalarınızı listeleyin. Hazırlayacağınız kolileri numaralandırın ve eşya listesine ekleyin. Böylece taşınma işlemi bittikten sonra eşyalarınızı kontrol edip eksik olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz.

ev taşıma

Evden Eve Nakliyat Firması Seçmek : Evden eve nakliyat hizmetinin en önemli aşaması firma seçmektir. Kaliteli ve güvenilir firma seçmek için iyice araştırmanız gerekmektedir. Evden eve nakliyat firması seçerken internet üzerinde araştırıp firmaların kurumsal olup olmadığına, sigortalı nakliyat hizmeti verip vermediğine ve referanslarına muhakkak bakın bu işlem sizin kaliteli evden eve nakliyat firması seçmenizi kolaylaştıracaktır.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi : Karar verdiğiniz nakliyat firması ile mutlaka yazılı sözleşme yapın sözleşmede eğer hoşunuza gitmeyen maddeler var ise mutlaka değiştirilmesini talep edin.

Evden Eve Nakliyat Sigortası : Eşyalarınızı teslim ettiğiniz firmadan mutlaka yazılı sigorta poliçesi isteyin bu poliçe sayesinde taşıma esnasında oluşacak zararlarda evden eve nakliyat firması bütün zararınızı karşılayacaktır.

Eşyaların Paketlenmesi : Eşya paketleme evden eve nakliyatın en önemli aşamalarından birisidir. Kaliteli malzeme ile profesyonelce yapılan paketlemelerde eşyalarınızın zarar görme riski yok denecek kadar azdır.

İstanbul Evden Eve Nakliyatın Lider Firması

İstanbul ilinde kurulduğu günden beri başarılı işlere imza atan Simbo nakliyat yukarıda bahsettiğimiz 6 kuralı eksiksiz şekilde sizlere sunmaktadır. Alanında uzman personeli ile birlikte yurt dışından ithal ettiği en kaliteli malzemeleri birleştirip profesyonel evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle İletişime geçebilirsiniz.

 

 

Devamını oku...

Paketleme Ve Ambalajlama Firması

Paketleme Ve Ambalajlama Hizmetleri

Taşınma zamanı geldi ve eşyalarınızın ambalajlanması gerekiyor. Bu konuda kendinize güvenmiyorsanız mutlaka firmanın ambalajlama ve paketleme hizmetlerinden yararlanmalısınız. Firma size sunduğu kaliteli paketleme hizmetleri ile ürünlerinizi güvenilir bir biçimde hızlı nakliyat için hazırlamaktadır.

Firma paketleme hizmetlerini tam hizmet hareketinin bir parçası olarak görmekte ve önermektedir. Firmanın çalışanları paketleme konusunda profesyonel kalitede materyallerin en iyi teknik ve kullanım alanlarında eğitilmektedir. Şayet paketlemenin bir kısmını kendiniz halledebilecekseniz, diğer kısmı için de kısmi paketleme hizmeti almanız mümkündür.

PAKETLEME NASIL YAPILIR?

Eşyalarınızı paketlemek gerektiği zaman firmanın çalışanları size gelerek, Avrupa’dan gelen özel ambalajlarla sizlere destek olmaktadır. Peki paketleme nasıl yapılır?

-Çalışanlar öncelikle eşyaları analiz eder. Hangi eşya için hangi paketlerin kullanılacağı seçilir.

-Kırılabilir eşyaları dikkatli bir şekilde elle sarar ve özel karton kutulara yerleştirirler. Bu eşyaların her biri için ayrı tip malzeme kullanılır. Bu malzemeler de kaliteli ve ithal malzemelerdir.

-Firmanın çalışanları, giysilerinizi gardırop askılarına asar, böylece paketlerinizi açtığınızda kıyafetleriniz lekelenmemiş ve kırışmamış olur.

-Antika eşyalar için özellikle dikkatli olunur. Bunlar için farklı ve korunaklı malzeme kullanılır.

-Büyük mobilyalar firmanın marangozu tarafından demonte edilerek paketlenir. Taşınılacak yere gelindiği zaman ise tekrar monte edilir.

GÜVENİLİR FİRMALARI TERCİH EDİN

Eğer sizler de bir an önce taşınmak istiyorsanız mutlaka alanında uzman firmalarla çalışmalısınız. Bu firmalar paketleme ve ambalajlama işlemlerine büyük önem verdikleri için eşyalarınızın başına bir şey gelme olasılığını da sıfıra indirmektedir. Avrupa’dan gelen özel ambalajlar eşyalarınızın yolculuk sırasında zarara uğramasına da engel olur.

Öte yandan kaliteli firmalar sigortalama işlemi de yapar. Hem paketleme hem de sigortalama işlemi sayesinde eşyalarınızı gönül rahatlığı ile firmaya emanet edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle İletişime geçebilirsiniz.

Devamını oku...

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Bağcılar ilçesi İstanbul’un en fazla nüfus yoğunluğuna sahip olan ilçesidir. Önceden Bakırköy ilçesine bağlı olan Bağcılar 1992 yılında ilçe olmuştur. Son yıllarda doğu ve güneydoğu bölgelerinden oldukça fazla göç almıştır. Fazla göç alması ve modern kentleşme ile evden eve nakliyat sektörü Bağcılar ilçesinde son yıllara büyük gelişme kaydetmiştir.

Bağcılar evden eve nakliyat sektörü son yıllara çok hızlı şekilde artan nüfus ile gelişme kaydetmiş ve firmaların sayısı gün geçtikçe artmıştır. Kaliteden ödün vermeden çalışan firmalar artan evden eve nakliyat hizmetinde çalışma prensiplerini hiç bozmadan aynı şekilde çalışmaya devam etmektedirler. Kaliteli şekilde çalışan firmalar arasında da Bağcılar evden eve nakliyat sektöründe lider firma konumunda bulunan Simbo Nakliyat siz değerli müşterilerine bir çok çeşit nakliye hizmeti vermektedir. Dilerseniz verdiğimiz nakliye hizmetlerinden kısaca bahsedelim.

Evden Eve Nakliyat :  Bu hizmet aslında sektörün genelleme yaparak kullandığı hizmetin adıdır. Bağcılar evden eve nakliyat sektörü bu hizmeti siz değerli müşterilerine profesyonel olarak sunuyor.

Şehir İçi Ve Şehirler Arası Nakliyat : Alanında uzman personeli ile birlikte sizlere sunduğumuz hizmetler arasında en çok kullanılan hizmetlerden olan şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetini Simbo nakliyat olarak en kaliteli şekilde vermeye çalışıyoruz.

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Asansörlü Nakliyat : İnsan gücünün zorlandığı veya yapamadığı yerlerde kullanılan asansörlü nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerine profesyonel olarak veren firmamız kendi şirketimize ait olan asansörlü nakliyat araçları ile profesyonel hizmet vermekteyiz.

Eski binaların dar merdivenlerinde eşya taşımak oldukça zor bir hizmetti. Hem biz taşırken çok zorlanıyorduk hemde eşyalara zarar geldiği için müşterilerde mağdur oluyordu ama artık çağımızda kullanılan asansörlü nakliye araçları ile birlikte bu sıkıntılar ortadan kalktı. Eşyalarınız asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde hem daha hızlı hemde daha güvenli taşınıyor.

Sigortalı Nakliyat : Eşya taşıma hizmeti alırken siz değerli müşterilerimizin en çok korktuğu şey eşyalarına bir zarar gelmesidir. Tabi ki kimse eşyalarına zarar gelsin istemez ve hiç kimsede biz sizin eşyalarınıza tek bir çizik dahi zarar vermeden taşırım diyemez. Tabi ki bizim işimiz kusursuz nakliye hizmeti vermektir ve bu güne kadar yaptığımız nakliye işlerinde de bunu başarmış bulunmaktayız ama bazen ufak kazalar başımıza gelebiliyor. Bu kazalarda müşterilerimizin mağdur olmaması için onlara sunduğumuz sigortalı nakliyat hizmeti ile eşyalarını güvence altına alıp oluşabilecek herhangi bir maddi kazada zararı karşılayıp mağduriyetinizi gideriyoruz.

Eşya Paketleme : Evden eve nakliyatın en önemli aşamalarından biri olan eşya paketleme çok özen gösterilmesi gereken bir iştir. Bu yüzden çalıştırdığımız elemanlara özel olarak eğitim verip sahaya sürmekteyiz. Malzemelerimizi yurt dışından en kaliteli malzemeden getirtip burada kullanmaktayız. Eşya paketleme oldukça önem verilen bir iş olması gerekir. Eşyalarınızın başına bir şey gelmemesi için öncelikle paketleme işini iyi yapmak gerekir.

Bağcılar Simbo Evden Eve Nakliyat

Bağcılar evden eve nakliyatın lider firması konumuna gelen Simbo nakliyat kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile sizlere hizmet vermektedir. Tamamen kurumsal olan firmamız siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu ayrıcalıklı hizmetler hakkında bilgi almak isterseniz bizimle İletişime geçebilirsiniz.

Devamını oku...

Alt Kaynarca Evden Eve Nakliyat

İstanbul Alt Kaynarca Evden Eve Nakliyat

Simbo Nakliyat, müşterilerine verdiği önemle adından sık sık söz ettirmektedir. Çalışmaları sayesinde şimdiye kadar birçok insanın yeni yuvasına ve ofisine kavuşmasını sağlayan firma ayrıca uygun fiyatları ile de göz doldurmaktadır. İstanbul’un bölgelerinden Alt Kaynarca’da da sigortalı nakliyat hizmeti veren firma, sektörün en güvenilirlerinden birisi olarak anılmaktadır.

İstanbul’un tüm bölgelerine verdiği şehir içi ve sigortalı nakliyat hizmeti ile müşterisinin beğenisini kazanan Simbo Nakliyat, eşyaların güvende olmasını sağlamaktadır. Sektörde bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firma, kaliteli çalışmaları sayesinde müşterisini mağdur etmez ve eşyaların güven içinde istenilen noktaya ulaştırılmasını sağlar. İstanbul’da bulunan tüm ilçe ve semtlere hizmet götüren Simbo Nakliyat, sigortalı nakliyat çalışmaları ile sektörde ön plana çıkmaya devam etmektedir. Şehir içi evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, eşya depolama, ofis ve iş yeri taşımacılığı, parça eşya taşıma, asansörlü taşımacılık hizmetlerini de müşterilerine sağlayan firma, sigortalama işlemlerini yapmayı da asla ihmal etmez.

Kaliteli ve güvenilir bir taşımacılık hizmetini müşterilerine uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sunan Simbo Nakliyat, sektörde önemli bir konumda bulunmakta ve puanını da günden güne arttırmaktadır. İstanbul Alt Kaynarca sigortalı nakliyat konusunda müşterinin de beğenisini kazanan firma birçok avantajı ayağınıza getirmektedir.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık ve Önemi

Sigortalı taşımacılık, hem firmanın hem de müşterinin haklarını koruyan ve nakliyat sektöründe büyük öneme sahip bir işlemdir. Sigortalama ile evden eve nakliyat sırasında eşyaların başına gelebilecek herhangi bir aksilik durumunda tüm haklar korunur ve müşterinin zarar görmesi engellenmiş olur. Simbo Nakliyat da bu hizmeti tüm müşterilerine sunarak onlara verdiği değeri göz önüne çıkarmaktadır. Eğer sizler de eşyalarınızın nakliye edilmesini istiyorsanız mutlaka öncelikle firmanın sigortalama işlemi yapıp yapmadığına bakın. Sigortalama işlemi gerçekleştirmeyen firmalara mümkünse güvenmeyin ve onlarla çalışmayın. Aksi takdirde eşyalarınıza zarar gelmesi halinde hiçbir şey kazanamaz ve zarar ettiğinizle kalmış olursunuz.

Devamını oku...

Pendik Evden Eve Nakliyat

İstanbul Pendik Evden Eve Nakliyat

Nakliyat konusunda adından sık sık söz ettiren firmalardan en önemlisi olan Simbo Nakliyat, özellikle asansörlü taşımacılık anlamında verdiği hizmetler sayesinde tercih edilmektedir. Kurulduğu günden bu zamana kadar sektördeki tüm yenilikleri ve gelişmeleri bünyesinde barındıran firma; İstanbul’un tüm ilçelerine nakliyat işlemleri gerçekleştirmektedir.

Simbo Pendik evden eve nakliyat hizmetleri ile de müşterisine memnuniyet sağlamaktadır. Evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık, parça eşya taşımacılığı, sigortalı nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir biçimde sunan firma, bu yönüyle sektörde önemli bir konuma yerleşmiştir.

Pendik Ev Taşımada Lider Firma

İnsanlar, taşınma sırasında eşyamın başına bir şey gelir mi korkusundan ötürü firmalarla anlaşma sırasında sıkıntı yaşamaktadır. Bu nedenle kaliteli ve adından söz ettiren firmalarla çalışmak oldukça önemlidir. Simbo Nakliyat özellikle İstanbul ilçelerinde müşterilerine uygun fiyatlarla evden eve taşıma hizmeti sağlamaktadır. Eğer sizler de kaliteli, güvenilir ve hızlı bir evden eve taşımacılık istiyorsanız mutlaka Simbo Nakliyat ile iletişime geçmelisiniz. Peki Simbo Nakliyat sizlere ne gibi avantajlar sağlamaktadır?

  • Simbo Evden Eve Nakliyat, uygun fiyatları nedeniyle sektörde en çok tercih edilen Ev Taşıma firmalarından birisidir. Hangi hizmetten yararlanmak isterseniz isteyin mutlaka uygun fiyatlarla taşınabileceksiniz.
  • Simbo, güvenilir çalışmaları nedeniyle de müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Eşyalarınızı bir noktadan bir noktaya hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımak istiyorsanız mutlaka firma ile iletişime geçmelisiniz.
  • Özellikle asansörlü taşımacılık alanında yürüttüğü yenilikçi faaliyetleri ile beğeni kazanan Simbo Nakliyat, kentsel dönüşümle beraber artan yüksek yapılara taşınma işlemini de kolaylaştırmaktadır. Son teknoloji ve bakımları düzenli olarak yapılan asansörler ile harika bir taşınma deneyimi yaşayacağınızın garantisini verebiliriz.
  • Simbo Nakliye, fiyat performans oranı bakımından da herkesi memnun etmektedir. Bütçenizi zorlamayan fiyatlarla her türlü hizmeti almanız mümkün. Bunun yanı sıra müşterilerine sigortalama hizmeti de sağlayan firma İstanbul’un tüm ilçelerine sıfır hata ile nakliyat gerçekleştirmektedir.

Eğer sizler de İstanbul Pendik evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Devamını oku...

Eyüp Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Günümüzde şehirleşmenin de etkisi ile beraber kentsel dönüşüm devletin desteği ile hız kazanmıştır. Hal böyle olunca insanlar da yeni evlere taşınmak istemekte ve bu nedenle nakliyat firmaları ile iletişime geçmektedir. Evden eve nakliyatın en önemli ayakları, firmaların kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır.

ev taşıma

Peki Nedir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri?

Sigortalı Taşımacılık: Nakliyat firmaları, her türlü taşımacılık işlemi sırasında müşterilerinin eşyalarını ve haklarını koruma amacıyla ambalajlama, paketleme ve sigortalama hizmetleri sunmaktadır. Eşyaların zarar görmemesi amacıyla kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan paketleme işlemleri ile önlem alınmaktadır. Bunun yanı sıra olağanüstü duruma karşı firmalar müşterilerinin eşyalarını sigortalayarak, onları koruma altına almaktadır. Firma seçerken sigortalama yapıp yapılmadığına dikkat etmek gerekmektedir.

Ambalajlama ve Paketleme: Nakliyat firmaları; taşınma hizmeti sırasında müşterilerinin tüm eşyalarının güvenini sağlamaktadır. En kaliteli malzemeler ve sağlam ürünler ile eşyaları taşıyan firmalar, paketleme ve ambalajlamaya büyük önem vermektedir.  Özellikle dar olan apartmanlara ya da yerlere taşınacak olan eşyaların paketlenmesi konusu oldukça önemlidir. Çünkü bu tip yerlere taşınırken eşyaların zarar görme olasılığı yüksektir. Bu nedenle firmalar Avrupa’dan ithal ettikleri ürünlerle paketleme gerçekleştirmektedir.

Ofis ve İş Yeri Taşımacılığı: Oldukça titiz bir çalışmayla yürütülmesi gereken ofis ve iş yeri taşımacılığında müşterilerin talep ve isteklerini analiz etmek gerekmektedir. Bilgi ve belgelerin önemli olduğu bu çalışmalarda, eşyaların güveninin sağlanması şarttır. Bu nedenle ofis ve iş yeri taşımacılığı oldukça önemlidir ve kaliteli firmalarla yapılması gerekmektedir.

Asansörlü Taşımacılık: Teknolojinin gelişmesiyle beraber, klasik nakliyat yerini teknolojinin nimetlerine bırakmıştır. Asansörlü nakliyat da bu teknolojinin en önemli ürünlerinden birisidir. Bu hizmette, evin balkon ya da penceresinden kurulan asansör düzeneği ile eşyalar indirilmekte ya da çıkarılmaktadır. Hem hızlı hem de güvenli olan bu yöntem sayesinde eşyalar daha kolay bir şekilde evlere ulaştırılmaktadır.

Eyüp Evden Eve Nakliyatın Parlayan Firması

Eyüp evden eve nakliyat hizmetini profesyonel olarak gerçekleştiren Simbo nakliyat alanında uzman personeli ile sizlere kaliteli evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Kurulduğu günden beri yaptığı kusursuz nakliyatlar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Eğer sizde Eyüp evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız Simbo nakliyatın siz değerli müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlere göz atmadan nakliye hizmeti almayın. Daha detaylı bilgi için bizimle İletişime geçebilirsiniz.

Devamını oku...

Zeytinburnu Asansörlü Nakliyat Firması

Zeytinburnu Asansörlü Taşımacılık

Evden eve nakliyatın en önemli alanlarından birisi de asansörlü taşımacılıktır.  Kişilerin evlerine daha rahat ve güvenilir bir biçimde taşınmasını sağlayan bu teknoloji, sektörde artık sıklıkla kullanılmaktadır. Birçok avantajı bulunan Zeytinburnu asansörlü taşımacılık sizlerin daha güvenilir bir biçimde eşyalarınızı taşımanıza yardımcı olur. Firmalar günümüzde geleneksel taşımacılığı artık çok da fazla yapmamaktadır. Çünkü bu taşımacılığın riskleri vardır ve müşteriler de bu riskleri göz önüne almamaktadır. Eşyalarına değer veren herkes artık asansörlü taşımacılık istemektedir.

Peki nedir asansörlü taşımacılık?

Zeytinburnu asansörlü taşımacılık, büyük asansörler kullanılarak eşyaların kamyondan direkt olarak taşınılacak noktaya çıkarılmasını sağlamaktadır. Bu, eşyaların darbe görmesine, çizilmesine ve düşmesine engel olur. Özellikle dar apartmanlarda ve yüksek katlarda bulunan evlere taşınmak için kullanılan asansörlü taşımacılık oldukça güvenilirdir.

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIĞIN AVANTAJLARI

Artık günümüzde asansörlü taşımacılık ön plana çıkmaktadır. Bu taşımacılığın geleneksel taşımacılığa oranla birçok avantajı bulunur. Peki nedir bu avantajlar?

Asansörlü taşımacılık gürültü çıkarmaz. Taşınırken çevrede bulunan kişileri rahatsız etmemesinden ötürü oldukça önemlidir.

Asansörlü taşımacılık sayesinde günümüzde sık sık yapılan ve tercih edilen yüksek katlı binalara taşınmak oldukça kolay bir hale gelmiştir. Dar girişli ve yüksek apartmanlara eşya taşırken klasik yöntemler kullanıldığında hem işler uzamakta hem de eşyalar darbe, çizilme, sürtünme ve düşmeye bağlı olarak zarar görmektedir. Fakat asansörlü  taşımacılıkta böyle bir risk yoktur.

Asansörlü taşımacılık eşyaların daha hızlı taşınmasını sağlar.

-Bu taşımacılık sistemi sayesinde fazla insan gücü kullanılmayacağı için taşıma işlemlerinin maliyeti de düşmektedir.

GÜVENİLİR FİRMA SEÇİN

Asansörlü taşımacılık her ne kadar avantajlı olsa da eğer kalitesiz bir firma ile anlaşılırsa bir takım problemlere neden olunabilmektedir. Örneğin asansöre yeterli bakım yapılmazsa asansörün düşme gibi ihtimalleri bulunmaktadır. Bu durum da hem eşyaların hem de kişilerin zarar görmesine neden olabilir. Bu sebeple mutlaka işinde başarılı ve olumlu referansları olan firmalarla çalışmak şarttır.

Devamını oku...

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

İstanbul Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un sevilen bölgelerinden birisi olan Sultanbeyli, sürekli olarak tercih edilmektedir. Bu nedenle de insanlar nakliyat firmalarına olan taleplerine de arttırmaktadır. Günümüzde herkes nakliyat firması konusunda sıkı bir araştırma yapar ve işinde başarılı ve güvenilir firmalardan hizmet alır. Bu nedenle Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat hususunda Simbo Nakliyat’a güvenmenizi tavsiye ederiz. Alanında uzman olan ve sektöre yeni ve güvenilir bir soluk getiren Simbo Nakliyat da müşterilerine verdiği kaliteli hizmet ile beğeni kazanmaya devam etmektedir.

Evden eve nakliye süreci herkesin bildiği gibi büyük bir titizlik gerektirmektedir. Evden eve nakliyenin yanı sıra, asansörlü taşımacılık, ofis ve iş yeri taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, sigortalı nakliyat, şehirler arası nakliyat, şehir içi taşımacılık gibi konularda da müşterisine destek olan Simbo Nakliyat, uygun fiyatlı ve güvenilir hizmeti ile sık sık tercih edilmektedir.

Peki nedir evden eve nakliyat?

Evden eve taşımacılık, müşterilerin bir evden diğer eve taşınma istediğini gerçekleştirmek için verilen en önemli ve tercih edilen hizmetlerden birisidir. Bu hizmet oldukça önemlidir ve güvenilir firmalarla anlaşmak gerekir. Çünkü merdiven altı çalışma yürüten firmaların eşyalarınıza zarar verme olasılığı oldukça yüksektir.

Sultanbeyli’de Ev Taşıma ve Nakiyat Firması Seçerken Dikkat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliye hizmeti için firma seçerken mutlaka sıkı bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu araştırmalarda da aşağıda sizler için listelediğimiz şeylere dikkat etmeniz oldukça önemli.

  • Evden eve taşıma firmasının referanslarına dikkat etmek gerekir. Bunun için anlaşma sağlayacağınız nakliyat firmasını internet ortamında araştırıp, önceki müşterilerin deneyimlerini ve yorumlarını okuyabilirsiniz. Simbo Nakliyat bu konuda müşterilerine hep kaliteli hizmet verdiği için olumlu yorumlar almaktadır.
  • Evden eve nakliyat firmasının mutlaka izin ve çalışma belgeleri olmalıdır. Merdiven altı olan ve sizler için sigorta yaptırmayan firmalara asla güvenmemelisiniz. Bu firmalar size güvence vermez ve eşyalarınızın başına bir şey gelirse sigorta yapılmadığından ötürü sorumluluk kabul etmezler. Öte yandan nakliyat firması asansörlü taşımacılık yaptığını ifade ediyorsa, asansörün bakım belgelerini de incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Eğer sizler de uygun fiyatlı ve güvenilir bir evden eve nakliyat firması ile çalışmak istiyorsanız, Simbo Nakliyat sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Devamını oku...