Bağcılar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Bağcılar Taşımacılık ve Ev Nakliyesi

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Bağcılar ilçesi İstanbul’un en fazla nüfus yoğunluğuna sahip olan ilçesidir. Önceden Bakırköy ilçesine bağlı olan Bağcılar 1992 yılında ilçe olmuştur. Son yıllarda doğu ve güneydoğu bölgelerinden oldukça fazla göç almıştır. Fazla göç alması ve modern kentleşme ile evden eve nakliyat sektörü Bağcılar ilçesinde son yıllara büyük gelişme kaydetmiştir.

Bağcılar evden eve nakliyat sektörü son yıllara çok hızlı şekilde artan nüfus ile gelişme kaydetmiş ve firmaların sayısı gün geçtikçe artmıştır. Kaliteden ödün vermeden çalışan firmalar artan evden eve nakliyat hizmetinde çalışma prensiplerini hiç bozmadan aynı şekilde çalışmaya devam etmektedirler. Kaliteli şekilde çalışan firmalar arasında da Bağcılar evden eve nakliyat sektöründe lider firma konumunda bulunan Simbo Nakliyat siz değerli müşterilerine bir çok çeşit nakliye hizmeti vermektedir. Dilerseniz verdiğimiz nakliye hizmetlerinden kısaca bahsedelim.

Evden Eve Nakliyat :  Bu hizmet aslında sektörün genelleme yaparak kullandığı hizmetin adıdır. Bağcılar evden eve nakliyat sektörü bu hizmeti siz değerli müşterilerine profesyonel olarak sunuyor.

Şehir İçi Ve Şehirler Arası Nakliyat : Alanında uzman personeli ile birlikte sizlere sunduğumuz hizmetler arasında en çok kullanılan hizmetlerden olan şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetini Simbo nakliyat olarak en kaliteli şekilde vermeye çalışıyoruz.

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Asansörlü Nakliyat : İnsan gücünün zorlandığı veya yapamadığı yerlerde kullanılan asansörlü nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerine profesyonel olarak veren firmamız kendi şirketimize ait olan asansörlü nakliyat araçları ile profesyonel hizmet vermekteyiz.

Eski binaların dar merdivenlerinde eşya taşımak oldukça zor bir hizmetti. Hem biz taşırken çok zorlanıyorduk hemde eşyalara zarar geldiği için müşterilerde mağdur oluyordu ama artık çağımızda kullanılan asansörlü nakliye araçları ile birlikte bu sıkıntılar ortadan kalktı. Eşyalarınız asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde hem daha hızlı hemde daha güvenli taşınıyor.

Sigortalı Nakliyat : Eşya taşıma hizmeti alırken siz değerli müşterilerimizin en çok korktuğu şey eşyalarına bir zarar gelmesidir. Tabi ki kimse eşyalarına zarar gelsin istemez ve hiç kimsede biz sizin eşyalarınıza tek bir çizik dahi zarar vermeden taşırım diyemez. Tabi ki bizim işimiz kusursuz nakliye hizmeti vermektir ve bu güne kadar yaptığımız nakliye işlerinde de bunu başarmış bulunmaktayız ama bazen ufak kazalar başımıza gelebiliyor. Bu kazalarda müşterilerimizin mağdur olmaması için onlara sunduğumuz sigortalı nakliyat hizmeti ile eşyalarını güvence altına alıp oluşabilecek herhangi bir maddi kazada zararı karşılayıp mağduriyetinizi gideriyoruz.

Eşya Paketleme : Evden eve nakliyatın en önemli aşamalarından biri olan eşya paketleme çok özen gösterilmesi gereken bir iştir. Bu yüzden çalıştırdığımız elemanlara özel olarak eğitim verip sahaya sürmekteyiz. Malzemelerimizi yurt dışından en kaliteli malzemeden getirtip burada kullanmaktayız. Eşya paketleme oldukça önem verilen bir iş olması gerekir. Eşyalarınızın başına bir şey gelmemesi için öncelikle paketleme işini iyi yapmak gerekir.

Bağcılar Simbo Evden Eve Nakliyat

Bağcılar evden eve nakliyatın lider firması konumuna gelen Simbo nakliyat kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile sizlere hizmet vermektedir. Tamamen kurumsal olan firmamız siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu ayrıcalıklı hizmetler hakkında bilgi almak isterseniz bizimle İletişime geçebilirsiniz.